KONST / Litografier / Färglitografi 12814031
nr 1281 4031
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 186/310. Motivet: 23x35 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:47:34
7/10 23:03:54
100 kr
14/10 07:50:11
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren